Masz pytanie?
Teraz polecamy

O nas

habito (łac.) – mieszkam…

Nazwa naszego Biura jednoznacznie kojarzy się z jego działalnością i zadaniami, które stawiamy przed sobą. Priorytetowym jest podejmowanie działań na rzecz naszych klientów w zakresie pośrednictwa w dotarciu do zoptymalizowanych ofert szeroko rozumianego rynku nieruchomości – mieszkań, domów czy działek budowlanych (kupno/sprzedaż/najem). Staramy się zapewnić ofertę spełniającą indywidualne oczekiwania klientów i zawsze w oparciu o wspólne konsultacje, zarówno w odniesieniu do samych obiektów, jak i warunków ich nabycia - w tym kwestii finansowych, czy też formalno - prawnych. Każdy klient bezpośrednio może skorzystać z naszej bieżącej oferty, która znajduje się na stronie Biura. Przedstawione w poszczególnych kategoriach informacje są ofertami rzeczywistych obiektów, które Biuro oferuje w wyniku zawartych z właścicielami Umów pośrednictwa oraz po sprawdzeniu stanu formalno prawnego nieruchomości. W tym sensie opis każdej nieruchomości odpowiada stanowi rzeczywistemu i jest dodatkowo wzbogacany o możliwie najlepszą dokumentację fotograficzną. W poszczególnych zakładkach internetowej strony Biura - Mieszkania, Domy, Działki, Komercyjne - odnajdą Państwo aktualizowane na bieżąco oferty mieszkań, domów, działek budowlanych a dla zainteresowanych również oferty obiektów o charakterze komercyjnym, jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, lokale użytkowe czy też działki pod działalność komercyjną.

Biuro pośrednictwa obrotu nieruchomościami HABITO jest legalnie działającą firmą zarejestrowaną w CEIDG pod nr REGON 012789538.

Biuro posiada licencję w zakresie obrotu nieruchomościami o nr 22503 oraz ubezpieczenie OC polisa PZU nr 1025560716.

Biuro z każdym klientem zawiera Umowę pośrednictwa oraz indywidualnie negocjuje swoje wynagrodzenie (prowizję).

Biuro posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami, również w zakresie ich najmu. Chętnie pomożemy w opracowaniu i zawarciu umów kupna/sprzedaży/najmu, w kontaktach z bankami, czy urzędami administracji (kataster, geodezja, urzędy gminne, sąd wieczystoksięgowy, notariusz etc).

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość ?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Facebook