Masz pytanie?
Teraz polecamy

Unikalna posiadłość

Cena:2650000
Netto:2154471.54(Vat 23%)

 Do sprzedaży unikatowa nieruchomość położona na wzgórzu na działce ok.9900m2 w otoczeniu Jurajskiego Parku Narodowego zaledwie 7km od granic Częstochowy.

Na ogrodzonej działce znajdują się 3 budynki wolnostojące-budynek główny , domek dla gości oraz budynek garażowy .Część działki ,która jest nieogrodzona ma status budowlany i rolny .Można ją zagospodarować według własnych potrzeb.

Budynek główny to dom parterowy o nowoczesnej bryle z wiatą wybudowany i wykończony z materiałów najwyższej klasy .Dom składa się z 3 sypialni ,salonu połączonego z kuchnią,spiżarni, 2 łazienek, pralni i garderoby,holu. Domek gościnny -to pokój z aneksem kuchennym , hol, łazienka oraz 2 stanowiska garażowe .Budynek garażowy -3 miejsca postojowe.

Dom funkcjonalnie rozplanowany na 2 strefy : dzienną i prywatną. W strefie dziennej znajduje się salon z aneksem kuchennym i spiżarnią,gabinet oraz łazienka dla gości. W strefie prywatnej duża sypialnia z garderobą, pokój dla dziecka oraz łazienka i pralnia.

Kuchnia wyposażona w meble kuchenne robione na wymiar z blatem marmurowym oraz wysokiej klasy sprzęt AGD/zmywarka, piekarnik,płyta elektryczna/.Pod zlewozmywakiem umieszczony został profesjonalny młynek rozdrabniający .

Z przestronnego salonu o nie przeciętnej wysokości 5 metrów jest wyjście na 2 tarasy. Otwartą przestrzeń salonu oddziela od holu dwustronny kominek.

W salonie znajduje się wygodny skórzany zestaw wypoczynkowy firmy Kler, unikalne stoły szklane,oświetlenie firmy Swarowski. W sypialniach i łazienkach zamontowano sufity napinane. Oprócz 1 sypialni wszędzie rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. W 2 sypialniach i w salonie są oddzielne klimatyzatory. Dom oraz domek dla gości ogrzewany pompą ciepła.

Na działce zamontowano panele fotowoltaiczne dzięki, którym koszty utrzymania nieruchomości są znacznie obniżone. Jest również ekologiczne szambo. Budynki otacza piękny ogród z automatycznym podlewaniem. Podjazd i ścieżki wyłożone kostką. Dla bezpieczeństwa i wygody zamontowano monitoring, videofon. Brama otwierana na pilota.

 

Facebook